Skip to content

Kurumsal

Ckare Cephe sistemleri mimari yapıları alüminyum ve cam kombinasyonu ile çözmek üzere faaliyet gösteren, teknolojik ve mimari gelişmeleri takip eden, kurucu kadrosunun sektördeki 15 yıllık tecrubesi ile çağdaş cam mimarisinin en zarif örneklerini uygulamayı amaçlayan mimarlık ve mühendislik firmasıdır. Yönetici ve teknik kadrosu; insana, doğaya, mesleğe saygılı, müşteri odaklı ve teknolojiyi devamlı takip etmektedir. Yapı sektöründeki hizmetlerini estetik bir anlayışla ortaya koyan, müşteri odaklı bakışıyla memnuniyet kavramını ön plana çıkaran, hizmeti ilke edinen genç ve dinamik bir bakış açısına sahiptir.

Cephe sistemleri, özel çözümler ve uygulama teknikleri gerektiren özel bir alandır. Bu alanda kullanılan ana ve ara elemanların güvenirliliği, fonksiyonelliği toplam kalite anlayışını yansıtır. Tasarımdan gerçeğe yapıların dönüşümüne şekil verirken kullanılan malzemeler Ckare tecrübesiyle hayat buluyor.

Varlık 1

Vizyonumuz

Mühendislik çalışmalarımızı, üretim sistemlerimizi, insan kaynaklarımızı, verimliliğimizi, iç ve dış ticaret yeteneğimizi global dünya pazarlarında, rekabet seviyesinin üstünde geliştirerek dünyanın en etkin ve en güçlü 10 firması arasına katılmaktır. Şirket olarak bunu başarabilecek alt yapı, tecrübe, bilgi birikimi ve her şeyden önemlisi “CKARE CEPHE AİLESİ” olarak bunu başarabilecek azim ve inanca sahibiz.

Varlık 1

Misyonumuz

Gittikçe küçülen global bir dünyada ,hayata geçirdiğimiz projeler ve yaptığımız uygulamalarla daha da büyüyerek daha fazla insana iş kapısı açmak, ülkemizin ve firmamızın bayrağının en yükseklere taşınmasına ve gururla dalgalanmasına katkı sağlamaktır. Alüminyum cephe sistemleri sektöründeki mesleki tecrübemize öğrettikleri ile büyük katkıda bulunan, sektörün duayen isimlerinden Y.Mimar OĞUZ GÜVEN’e teşekkürleri bir borç biliriz.